אודות השרות

כללי

תחום המחשבים והטכנולוגיה הוא רחב מאוד, מתרחב, משתנה, ומתעדכן כל הזמן: כל חודש, כל שבוע,  ... למעשה כמעט כל יום.

עיקר עבודתי והתמחותי הם שירות מחשבים לבית ולעסקים קטנים, בדגש על ניהול משרד ממוחשב: המטרה של השרות הוא שאתם תהנו מסביבת עבודה דיגיטלית שתהיה יציבה ופשוטה, אמינה ויעילה, תוך שמירת מסגרת תקציב סביר.

בנוסף גם תמיכה והדרכה וייעוץ עבור מגוון הטכנולוגיות שקשורות למחשב, שמפלסות דרך אל הבית והמשרד כגון, טלפונים חכמים ("סמארטפונים"), ו- טאבלט. 

מה מיוחד בשירות? בכמה מילים: יחס אישי, אכפתיות, ניסיון ועבודה מקצועית.


פירוט השרותים הניתנים: במידה שאתם זקוקים לפתרון שאינו מופיע כאן, נא ליצור קשר.

פתרונות תוכנה בסביבת Microsoft Windows

ניתן לקבל פיתרון לבעיות נפוצות כגון: הסרת וירוסים ומטרדים אחרים, בעיות במערכת הפעלה Windows ובדפדפן האינטרנט. התקנת מערכת הפעלה Windows ("פרמוט"), העברת מידע אישי ממחשב ישן.
כמו כן ייעוץ והתקנה של תוכנות נוספות לבית ולמשרד: סריקה, הדפסה, נהול תמונות, עריכת וידאו, וכו'
עבור תוכנות ישנות, שאינן פועלות בגרסת הוינדוס החדשה, ניתן לקבל פתרונות וירטואליזציה - הפעלת התוכנה הישנה על המחשב "הישן" בתוך המחשב החדש.

גיבויים לבית ולעסקים קטנים. סנכרון מידע בין מחשבים. גיבויי "ענן"

בימים אלו שיותר ויותר מהמידע האישי החשוב שלנו נמצא בתוך העולם הדיגיטלי, עולה גם חשיבות הגיבוי. גיבוי הוא עניין מורכב שיש להתאים לפי צרכי הלקוח, חשיבות המידע, והתקציב.
ישנם הרבה פתרונות גיבוי וסנכרון מידע בין המחשב להתקני זיכרון, מחשב נייד, או טלפון חכם. על סמך הניסיון שברשותי אני מייעץ ובוחר את הפתרון המתאים לכם.

תמיכה מרחוק: קבלת עזרה מטכנאי דרך הטלפון או האינטרנט. בעיות רבות הניתנות לפתרון דרך שיחה עם טכנאי - ללא הגעת הטכנאי לבתיכם. היתרון של שרות זה: זמינות גבוהה ועלות נמוכה. שרות זה ניתן בעיקר ללקוחות קבועים.

עזרה בניהול החשבונות והשרותים מול חברות אינטרנט/תקשורת: 
כבר תקופה ממושכת שבה אני שם לב שיש לקוחות המשלמים סכומים מופרזים ביותר לחברות בתחום התקשורת, סלולר, אינטרנט וכו'. מצב זה נובע בד"כ עקב תמימות או חוסר עירנות של הלקוחות, וחלק אחר נובע מקושי להתמודד מול אנשי מכירות שמציעים מבצעים והטבות ושרותים. לעיתים קרובות, זה מתרחש כי לאנשים אין זמן וסבלנות לבדוק את החשבונות ולהתקשר למוקדי השרות של החברות. אם אתם לא מאילו שבודקים באופן קבוע את חשבונותכם, סביר להניח ששווה לבדוק מה אתם משלמים. אצל חלק מהלקוחות הצלחתי באמצעות כמה שיחות לשרות הלקוחות להפחית במאות שקלים את החשבון החודשי שלהם. הסכום שנחסך (לחשבון עסקי או משפחתי) הינו בסביבות 100-700 שח לחודש. בחישוב שנתי:  1200-8400 שח! 

חומרה (חלקי מחשב) :

אבחון תקלות חומרה, התקנה והחלפה של חלקי מחשב.
למחשבים נייחים - החלפת כל החלקים.
למחשבים ניידים - ניתן להחליף במקום חלקים סטנדרטיים כמו: זיכרון, כונן קשיח.
חלקים אחרים צריך להזמין. תקלות אחרות ניתן לתקן במעבדת אלקטרוניקה

רשתות תקשורת מחשבים אלחוטיות

התקנת והגדרת רשת ביתית אלחוטית
הארכת טווח רשת אלחוטית
יצירת רשת אלחוטית נפרדת לאורחים מתוך הרשת העסקית
ביצוע עבודות תשתית בסיסיות עם כבלי רשת (לצורך עבודות תשתית מורכבות, ניתן לקבל טלפון של איש תשתיות)

רכישת ציוד מחשבים, מעבר למחשב חדש

על סמך הניסיון הרב שלי אני מייעץ ללקוחותיי איזה ציוד לרכוש, בהתחשב בצרכיהם ובתקציבם. הלקוחות יכולים לבחור לרכוש את הציוד שאני ממליץ עליו בחנויות באופן ישיר, כאשר במקרים אלו אני רק נותן שרות נלווה.

כמו כן, לאלו שמבולבלים מכל ההיצע הקיים וכן למי שמעדיף שירות כולל, אני רוכש את המחשב החדש ושאר הציוד, ונותן ללקוח שרות מקיף:
החל בבדיקת המחשב הישן, גיבוי המידע האישי מהמחשב הישן בצורה מסודרת, התקנת הציוד החדש בבית הלקוח, העברת המידע מהמחשב הישן למחשב החדש, חיבור לאינרנט, למדפסת וכל התאמה אישית נוספת שנצרכת. 

מחשב תחליפי
כאשר תיקון מחשבכם עלול לקחת זמן רב, ניתן לקבל מחשב חליפי (ללקוחות קבועים).

מחשבים משומשים

מפעם לפעם אני מתקן ומשפץ מחשבים ישנים ושומר אותם עבור אנשים מיעוטי יכולת שאין ידם משגת רכישת מחשב או תיקונו. אם אתם זקוקים למחשב ישן כתרומה, ללא תשלום, אנא צרו איתי קשר. אם אתם רוצים לזרוק מחשב ישן, ניתן להעביר אותו אלי. אני אמחוק את המידע האישי שלכם ללא תשלום, ואולי אפשר יהיה להשמיש את המחשב הישן ולמסור אותו לנזקקים.

תחומי טכנולוגיה שבהם אינני עוסק:

טלויזיות חכמות/מרכזי מדיה/קולנוע ביתי. גיימרים/בעיות במשחקים, Xbox/playstation.


Comments