אודותיי

המחשבים מלווים אותי מגיל די צעיר. קיבלתי מאבא שלי את התואם-IBM הראשון כבר בשנות ה-80 (של המאה הקודמת!) ומאז אני משתדרג מפעם לפעם..

עברתי קורסים והסמכות שונות בתחומים שונים במחשבים. בוגר קורס טכנאי מחשבים ורשתות מקיף, בעל תעודת הסמכה לטכנאי מחשבים (A+), ובעל רקע וניסיון תעסוקתי מקיף בתחום המחשבים האישיים: עבדתי כאיש מכירות בחנות מחשבים, כטכנאי במעבדות מחשבים, וגם בתמיכה טכנית בחברות וארגונים גדולים. בשלב מסוים של עבודתי הבנתי שיותר משאני רוצה לעזור למחשבים - אני רוצה לעזור לאנשים, ומאז אני מתמקד במתן שירות אישי ללקוחות פרטיים ובעלי עסקים קטנים. משנת 2004 אני רשום כעוסק מורשה.

בעיני, יותר חשוב מכל ה"תעודות" למינהן, זה שרוב מכריע של הלקוחות שלי, הם לקוחות קבועים - כבר שנים ביחד.
בשבילי, העבודה הזאת, לפני הטיפול במחשבים, זאת עזרה ושרות לאנשים. בזמנים אלו אנו מנהלים חלק לא מבוטל מהחיים דרך מחשבים ואמצעים דיגיטליים דומים, ובדרך לעבודה נעימה מול המחשב יכולים להיות די הרבה מכשולים. נתנו לי כישרון ויכולות טובות בתחום הזה, וכאן אני נמצא, בשביל לתת לכם שרות.
יצאת "צדיק" ...

הופעתי בתוכנית "יצאת צדיק" (עם חיים הכט). 
למי שלא מכיר: בתוכנית זו זומנו בעלי מקצוע לבית הלקוח לצורך תיקון תקלה ומצולמים ללא ידיעתם על מנת לבחון האם הינם ישרים כלפי הלקוחות. ה"צדיקים" הם בעלי המקצוע שפתרו באופן מקצועי את התקלה, מבלי לבלף או להמציא בעיות אחרות ותוך גביית מחיר שרות סביר. 

ששואלים אותי על ההשתתפות בתוכנית, אין לי הרבה מה לומר.
כאשר חושבים על עצם העניין, שבו בעל מקצוע מקבל מדליה, וזוכה לפרסום - וכל זאת רק בזכות שהוא לא רימה את הלקוח - אין כאן ממש עניין לגאווה, אלא בעיקר צער, על כך שהליכה בדרכי שקר ורמאות כל כך נפוצה ביננו.

ניתן לראות קטע מהתוכנית כאן:


טכנאי מחשבים - יצאת צדיקתמונה - טכנאי מחשבים יצאת צדיק משה יוסף
עם לקוחותיי נמנים אנשים פרטיים ובעלי עסקים קטנים: משרדי אדריכלים, מרפאות, ומרצים באוניברסיטה. המשותף לכולם: למרות היותם עסק קטן בעלי רשת מחשבים או רק מחשב אחד, רצונם להנות מראש שקט בענייני המחשוב. האם אתם ב"אותו הראש"? אם כן, אפשר לתאם פגישה.. 

שיא++ משאבי אנוש להייטק בע"מ 

אנו עובדים עם משה, כארבע שנים בקירוב. הגענו אליו במקרה ואנחנו לא מפסיקים להמליץ עליו בכל פה.

משה יודע לתת שירות מקצועי מאלף ועד ת'. הזמינות שלו גבוהה, הוא מאד אדיב, מסביר פנים וסבלני. עובד בשקיפות: מסביר ללקוח מה הוא עושה ואם יש אפשריות שונות לפתרון הבעייה, יפרט מה העלויות שלהן, יתן את המלצתו אך ישאיר ללקוח את קבלת ההחלטה. במידת הצורך, הוא מייעץ לגבי מכשירים חדשים/ שדרוג הקיים ועוד. הכל נעשה מכל הלב ומתוך הסתכלות על טובת הלקוח.

עבודתו של משה מקצועית, יסודית ומאופיינת ב"ראש גדול". התמיכה שלו מעולה ומותאמת למצב. במידת האפשר מתקן את התקלה "מרחוק" ובמידה וזה לא ניתן – מגיע למשרד.

העבודה עם משה, מאפשרת לנו להתמודד עם תקלות במהירות האפשרית תוך פגיעה מינמלית ככל האפשר בעבודה השוטפת ועם שקט נפשי.

יש על מי לסמוך.

משאבי אנוש להייטק בע"מ    (2011)

עוסקת בפיתוח שיווק יצור והתקנה של פרגולות חניות סוככים ועוד. עד שנת 2004 עבדה החברה עם מספר נותני שירותים בתחום המחשוב המשרדי, אך לעולם לא התחברנו עם טכנאי קבוע ששכנע אותנו כי אנו "מטופלים על ידי האדם הנכון".
כמו במקומות רבים, סבלנו מהפרעות רבות בעבודה השוטפת שנגרמו עקב תקלות מחשב.האחרונה שבהן, הייתה מחשב שנקנה באחת מהרשתות הגדולות (בניגוד להמלצת הטכנאי).לאחר התקנת עדכונים מערכת ההפעלה נתקעה, לאחר כחודשיים עוד תקלת חומרה, ולקינוח, לאחר שנה, הדיסק הקשיח שעליו נתוני החברה התקלקל.
הנזק: 3 ביקורי טכנאי, דיסק קשיח חדש, שחזור נתונים מדיסק מקולקל: סה"כ... בערך כמחיר המחשב עצמו. ובכל פעם העסק מושבת לכמה שעות.

החל משנת 2004 לאחר פגשנו את משה שטיפל והמליץ לגבי הפתרון הנכון. משה פירט לפנינו את סיבות התקלה, אפשרויות התיקון השונות ועלותן הכספית. בחרנו ב"פתרון המומלץ" לדברי משה שכלל רכיבי חומרה יקרים במידה סבירה, אך ממרחק של 4 שנות עבודה ללא תקלות, נראה לנו היום כי הבחירה הייתה נכונה. 
משה, מלווה את הטיפול במחשבי העסק כבר מספר שנים. החל משדרוג הרשת, דרך תיקונים פשוטים, ועד לרכישת המחשבים. וכל שהזמן עובר, תדירות הביקורים הולכת ופוחחת...לאחר שיפורים בחומרת המחשבים ובתוכנות, והצטיידות במחשבים איכותיים, מערכת המחשבים במשרד הגיעה לידי יציבות תפעולית מספקת הנשמרת ללא שרות תמיכה קבוע.

אין לי ספק שמצב זה הינו תוצאה ישירה של השרות וההדרכה המקצועיים שניתנו לי ע"י משה.

קשתות מוצרי גן וצל.  (2008)  
 Comments