תעריפי שרות


 השרות תעריף הערות
 בדיקה במעבדה  50-150 תעריף לבדיקת ציוד במעבדה. בדיקה פשוטה - 50 שח. בדיקה מורכבת עד 120 שח. בדיקת מחשב נייד: עד 150 שח. אם ניתן לתקן את המחשב עד סכום של 150 שח - יבוצע גם התיקון. במידה שעלות התיקון גבוהה מ-150, תינתן ללקוח הצעת מחיר.
 הגעה לאתר הלקוח 40-120תשלום זה הינו רק עבור הגעת הטכנאי לאתר הלקוח. עלות זו קשורה במספר גורמים: מיקום הלקוח, זמן הגעה ועלות חניה (אם יש). עלות זו נגבת עבור כל נסיעה של טכנאי ללקוח. 
 שעת עבודה במעבדה 120במעבדה החיוב הינו עבור זמן העבודה של הטכנאי בלבד, ללא חיוב עבור זמן שבו היה המחשב בבדיקה או פעילות אוטומטית ללא עבודת אדם.
שעת עבודה באתר הלקוח 130שעה ראשונה או חלק ממנה - תשלום עבור שעה, ולאחר מכן לפי יחידות של חצי שעה.
 הדרכה ועזרה משרדית 40-80אם ברצונכם בעזרה כללית בענייני מחשב, שלא נעשת על ידי טכנאים מקצועיים אלא על ידי נערים בעלי ידע רב במחשבים, ניתן לקבל שרות זה בתשלום של כ 40-80 שח לשעת עבודה

התעריפים מוצגים ללא מע"מ, ויכולים להשתנות מעת לעת. עבור שרות דחוף או מחוץ לשעות עבודה, ייתכן שייגבה תשלום נוסף. התעריפים בתוקף עד לתאריך 31/03/2014.

ללקוחות חדשים - התשלום הוא בסיום העבודה בלבד. ניתן לשלם במזומן, המחאה, וכן בכרטיס אשראי (בתוספת עמלה). 


מידע נוסף בנוגע לתעריפי שרות

תעריף מעבדות מחשבים הינו בין 150-300 ש"ח לשעת טכנאי. תעריף טכנאי עצמאי מנוסה הוא בין 130-170 ש"ח לשעה. כולנו לא אוהבים לשלם הרבה, אבל מה שלעיתים קרובות מתחיל בזול, יכול בסוף להפך יקר. בדיקה "חינם" עלולה להיות פיתיון של רמאים למינם שיבואו לביתכם, ינסו לשדל אתכם לתת להם את המחשב, ואז... בלאגן.

בנוסף, בחירת איש המקצוע שלכם איננה צריכה להיות רק על סמך המחיר. קיימים מספר תנאים נוספים שחשוב לבדוק: מידת הזמינות של הטכנאי, הניסיון המקצועי והיכולת לפתור תקלות, האם מגיע עם חלקי חילוף (שיוכל לבצע תיקון במקום), האם רשום כעוסק מורשה ומנפיק חשבונית, האם נותן תמיכה לאחר השירות. בעל מקצוע טוב והגון גם יכול לתת עצות טובות וכן לפתור חלק מהתקלות בשיחה טלפונית קצרה, ולחסוך ביקורי טכנאי מיותרים.

ניתן לחפש ב'גוגל': מחירון טכנאי מחשבים על מנת להתרשם מטווח המחירים המקובל

תנאי אחריות ושירות

לעיון במסמך תנאי השרות והאחריות, לחצו כאן


Comments